+90 346 221 26 52

Sosyal Medyada Biz}

Teklif İsteyin
Bizimle İrtibata Geçin. Konfor İklimlendirme Olarak Size En Uygun Teklifi Uzmanlarımız Sizin İçin Hazırlasın...
Teklif Al

Evaporatörler

Evaporatörler

Hava soğutmalı ve yüksek verimli evaporatörün özellikleri aşağıdaki gibi verilmiştir. Isı transfer yüzeyi şişirilmiş bakır boru demeti üzerine döşenmiş dalgalı forma sahip alüminyum kanatlardan oluşmaktadır. Evaporatör fanları, Avrupa menşeli,yüksek verimli aksiyel fanlar olup,IP55 korumalı elektrik kutusuna sahiptir. Defrost için kaliteli rezistans çubukları kullanılmış ve maksimum verim ve dayanıklılık açısından boş bakır borular
içerisine yerleştirilmiştir. Fan ve rezistans elektrik bağlantı uçları klemensli olarak IP55 korumalı plastik kutu içerisine toplanmıştır.Evaporatör defrost suyunun kolayca tahliyesi amacı ile by-pass tavası ve drenaj hortumundan oluşan bir sistem mevcuttur.
Evaporatöre ayrıca lava rezistansı ve drenaj hortumu kuyruk rezistansı ilave edilmektedir. Termostatik expansiyon valf evaporatör girişine monte edilmiş olarak sevk edilmektedir.
Evaporatörümüz RAL 9010 (beyaz) renkte elektrostatik toz boyalı sıcak daldırma galvaniz sacdan kafeslenmiştir.

 

Konfor iklimlendirme evaporatör2

 

DEFROST
Evaporatör lamelleri arasında oluşan buzlanma elektrikli rezistansların ürettiği ısı ile eritilmektedir. Buzlanma tamamen çözüldükten sonra dijital kontrol sisteminin sensörü ile hissedilmekte ve defrost işlemi durdurulmaktadır. Böylece sistem tekrar soğutma işlemine geçmektedir. Defrost sıklığı ve süresi uygulamaya uygun olarak ayarlanabilmektedir.

BORULAMA
Tüm borulama sistemi ; sanayi için üretilmiş endüstriyel tip bakır borulardan oluşmaktadır. 11/8” çapa kadar olan borularda kaynaklı dirsek kullanılmamakta boru yekpare olarak bükülmektedir. Gereken yerlerdeki tüm kaynak işleri sertifikalı işçiler ile yüksek kaliteli kaynak malzemesi kullanılarak yapılmaktadır. Rekorlu tüm bağlantılarda ise, soğutma sanayi için özel üretilmiş sızdırmazlık kimyasalı kullanılmaktadır.

29 Kasım 2015
5.156 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN