+90 346 221 26 52

Sosyal Medyada Biz}

Teklif İsteyin
Bizimle İrtibata Geçin. Konfor İklimlendirme Olarak Size En Uygun Teklifi Uzmanlarımız Sizin İçin Hazırlasın...
Teklif Al

Hizmetlerimiz

 

 

 

  • Soğuk Hava Tesisi Yatırım Destekleri ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz. Ayrıca zamanında teslim ve etkin proje yönetiminden de taviz vermiyoruz.

  • Anahtar Teslimi Soğuk Hava Depoları.

Siz değerli müşterilerimizin Anahtar Teslimi Soğuk Hava Depoları projelerinizi başarı ile tamamlamak şirketimizin en büyük önceliğidir.

  • Enerji Verimliliği.

Enerji verimliliği 21. yüzyılın en belirleyici konularından biri haline gelmiştir. Enerji elde edilen kaynaklarındaki sınırlara rağmen, küresel ölçekli enerji tüketiminin artması, doğru orantılı olarak enerji fiyatlarına yansımakta ve çok yönlü olarak dünya üzerinde biyolojik, ekolojik, ekonomik dengelerin değişmesine sebebiyet vermektedir. Uzun vadede, sürdürülebilirlik adına dünyamıza ve gelecekteki toplumlara kalıcı olarak bıraktığımız olumsuz etkilerin bugün daha fazla farkında olmak zorundayız. Enerji tüketimimizi rehabilite ederek, tercihen enerji verimliliği daha yüksek teknoloji ve uygulamalara yönelmeli, yatırmlarımızı ve üretim organizasyonlarımızı bu doğrultuda yönlendirmeliyiz.Enerji maliyetlerinin yükselişi; ekonomilere ve ekonomilerin itici gücü olan üretici kurum ve kuruluşların işletme giderleri üzerindeki yükü artık ciddi boyutlara ulaşmıştır.

Konfor iklimlendirme bu konsepte üzerine düşen sorumluluğun bilincindedir.

  •  Keşif ve Projelendirme

Keşif servisimizi kullanarak tüm soğuk hava projelerinizden bizden destek alabilirsiniz.

  • Teknik Servis

7/24 Teknik Servis ayrıcalığı ile gece gündüz demenden, tüm ürün gruplarında kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Sorununuzu çözmek için bulunduğunuz bölgedeki Teknik Servis ekibimizi tesisinize yönlendirerek probleminizi en kısa sürede çözmek, kesin ve kalıcı çözümler ile cihazlarınızı çalışır vaziyette teslim etmek vazifemizdir.