+90 346 221 26 52

Sosyal Medyada Biz}

Teklif İsteyin
Bizimle İrtibata Geçin. Konfor İklimlendirme Olarak Size En Uygun Teklifi Uzmanlarımız Sizin İçin Hazırlasın...
Teklif Al

Hakkımızda

Konfor İklimlendirme ,Soğutma Sistemleri ,kurar ..!!!

Konfor İklimlendirme, 1999 yılından  bu güne müşterileri için , ileri teknoloji ile soğutma  cihazları ve soğuk oda panelleri üretmektedir.

Soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma sistemleri, şok dondurucular, gemi ve marin tipi soğutucular, klimalar, buz makineleri, su soğutma sistemleri, soğuk oda panelleri üretim, satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.

Bizim işimiz, gerek gıda tesisleri ve gerekse diğer endüstriyel tesislerin soğutma ihtiyaçlarını karşılayan  sistemler kurmaktır. Konfor İklimlendirme olarak gücümüzü, şirketimizin  16 yılı aşan bilgi, birikim ve deneyimleri ile, her biri kendi sektöründe güçlü birer kuruluş olan müşterilerimizden almaktayız.

Yaptığımız işleri tasarlarken; yüksek kalite-düşük maliyet ve verimliliği birlikte düşünür, az enerji sarfiyatı, sorunsuz işletme ve minimum bakım masraflarını da kendimize hedef olarak belirleriz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla Konfor İklimlendirme olarak  iş ahlakı, güvenilirliği ve deneyimli kadrosuyla konusunda uzman, öncü firma olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır. Satış Hizmetlerimiz kadar montaj ve servis hizmetlerimizde de gereken azami özen gösterilmektedir. Servislerimiz ,özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere istediğiniz ortam şartlarını sağlamak ve korumak için profosyonellerden oluşan personelimiz ile sizlerin hizmetinizdedir.

Gıdaların ve bozulabilir malların üretimi ile tüketimi arasındaki en kritik süreç soğuk depolamadır. Soğuk depolama sürecinin kalitesi gerek üreticiyi, gerek aracıları, gerekse tüketiciyi doğrudan ilgilendirir. Bu yüzden soğutma sektörü ciddiyet, süreklilik ve sorumluluk gerektirir. 16 yıldan bu güne, gerek sektörel, gerekse toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden Konfor İklimlendirme; sektörünün, gelişmesine  önemli katkılarda bulunmuştur. Konfor İklimlendirme bu katkılarını artırarak sürdürmektedir.

Soğutma sistemleri üretimindeki öncülük görevini dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, yeni ARGE çalışmaları ve yaptığı yatırımlarla da teknolojik firma olduğunu tescilletmiştir.

“Soğuk Zincir”de  hizmet veren   Konfor İklimlendirme ,gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında gıda güvenliğinin en güvenilir ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir.  Son yıllarda    ihracat rakamlarımız  başarımızın göstergesidir.

Konfor İklimlendirme ,markası  bugün olduğu gibi, gelecekte de hem Türkiye’nin, hem de  çevre ülkelerin güvencesi olmaya devam edecektir.